Klubas

Susidomėję klubu ar norintys prie jo prisijungti, rašykite E-paštu mitobrolija@gmail.com

Metalinis speigasPašnekesiai

Muzika

Kalendorius

«  Balandis 2013  »
SePrAnTrKtPnŠe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Paieška

Statistika


Viso prisijungusių: 1
Svečių: 1
Registruotų vartotojų: 0

Login

Sunkiosios muzikos klubas - Mito Brolija
Ketvirtadienis, 2018-10-18, 11:13
Sveiki Svetys
MB | Registracija | Prisijungti | RSS | Privatūs pranešimai
MB » 2013 » Balandis » 18 » Kartu su OVERKILL scenoje siaus japonai SURVIVE ir lietuvaičiai MANDRAGORA
Kartu su OVERKILL scenoje siaus japonai SURVIVE ir lietuvaičiai MANDRAGORA
10:11
Muzikos kritikų išliaupsinta grupė OVERKILL šią savaitę senajame žemyne pradeda savo turą „European Killfest 2013". Balandžio 24 dieną tikras thrash metalas liesis ir Lietuvoje, vienam vakarui okupuotame Vilniaus „New York" klube. Tądien kartu su amerikiečiais į vieną sceną lips japonų metalistai Survive ir lietuviai, melodingojo death metalo atstovai, MANDRAGORA.

Grupė SURVIVE iš Tekančios Saulės šalies gimė dar 1998 metais. Vokalisto Nemo į vieną kolektyvą suburti atlikėjai tais pačias metais įrašė pirmąją kūrinį, kuris sulaukė galybės teigiamų atsiliepimų. Tai buvo paskata darbuotis toliau, o pasipylę koncertiniai pasiūlymai juos tik padrąsino – vaikinai kibo ir į debiutinio albumo įrašus. Darbai vyko ilgiau nei planuota, bet atkaklus darbas buvo vainikuotas pirmojo studijinio albumo pasirodymu jau po dviejų metų.

Šiandien Japonijos metalo scenos atstovų SURVIVE diskografijoje puikuojasi jau penki studijiniai albumai, jais noriai domisi festivalių organizatoriai, o žinomi pasaulio sunkiosios muzikos atlikėjai kviečia grupę į savo koncertinius turus. Visai neseniai SURVIVE dalyvavo vokiečių thrash metalo legendos KREATOR ture po Rusiją.

Publiką įkaitinti Vilniuje patikėta ir lietuvaičiams MANDRAGORA. Lygiai prieš penkiolika metų metalo scenoje grupė žengė pirmuosius žingsnius. Vaikinai tuomet žinojo, ko reikia klausytojams, tad neilgai trukus jie įsiliejo į lietuvių metalo elitą kartu su pripažintais to meto lyderiais RUINATION, DISSIMULATION ar OBTEST. 2008-aisiais MANDRAGORA sėkmingai išplaukė į tarptautinius vandenis – jie buvo pirmieji lietuviai, iškovoję teisę dalyvauti viename didžiausių Europoje metalo festivalių „Wacken Open Air" Vokietijoje. Pati nuskambėjusi tarptautiniu mastu, grupė praskynė kelią į šį konkursą ir kitoms tautiečių komandoms.

2012 metų pavasarį, alternatyviosios muzikos apdovanojimuose „T.Ė.T.Ė." MANDRAGORA buvo pripažinta geriausia metalo grupe. Vienas svarbiausių grupės nuopelnų, lėmusių šį laimėjimą – 2011 metais pasirodęs savo lėšomis išleistas antrasis studijinis albumas „Carnal Cage". Galbūt apdovanojimas tapo savotišku paskatinimu, o gal tai tik sutapimas, bet 2012-aisiais, pasirašius leidybinę sutartį su italų agentūra „SG Records", šis albumas oficialiai išleistas dideliu tiražu ir tapo prieinamas daugelio šalių melomanams.

Kolektyvus SURVIVE ir MANDRAGORA vienoje scenoje subūrė jau virš 30 metų muzikuojantys OVERKILL. Geriausia Amerikos rytinės pakrantės thrash metalo grupe tituluojamų muzikantų diskografijoje – 16 studijinių albumų, keletas EP bei koncertų įrašai, kurių šiandien pasaulyje parduota daugiau nei 16 mln. kopijų.

OVERKILL Lietuvoje jau yra viešėję ir anksčiau. 2000-aisiais kartu su kanadiečiais ANNIHILATOR vykusiame koncerte kilo gaisras. Šį renginį iki šiol linksniuoja užsienio sunkiosios muzikos spauda. Organizatoriai juokauja, kad šįkart gesintuvais pasirūpinta iš anksto. Bilietus į balandžio 24 dieną „New York" klube vyksiantį renginį platina „Tiketa" kasos arba tinklapyje http://tiketa.lt.


Peržiūrėta: 220 | Įdėjo: BlackLight | Reitingas: 0.0/0 |
Iš viso komentarų: 0
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti.
[ Registracija | Prisijungti ]