Klubas

Susidomėję klubu ar norintys prie jo prisijungti, rašykite E-paštu mitobrolija@gmail.com

Metalinis speigasPašnekesiai

Muzika

Kalendorius

«  Sausis 2013  »
SePrAnTrKtPnŠe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Paieška

Statistika


Viso prisijungusių: 1
Svečių: 1
Registruotų vartotojų: 0

Login

Sunkiosios muzikos klubas - Mito Brolija
Penktadienis, 2019-05-24, 20:47
Sveiki prisijungę! Svetys
MB | Registracija | Prisijungti | RSS | Privatūs pranešimai()

Rašliava

MB » 2013 » Sausis » 26 » Rumunija: 'Grupė „Rumunija“ nesusikūrė...'
Rumunija: 'Grupė „Rumunija“ nesusikūrė...'
15:14
Vasario 1-ąją dieną grupė Rumunija atidarys 'Metalinio Speigo IV' renginį. Tad nepraleisk pirmojo šios grupės koncerto Panevėžyje! O pradžiai kaip visad 'Šeši Šėtono Klausimai' susipažinimui:

M.B.: Kada ir kaip susikūrė jūsų grupė?

Rumunija: Grupė „Rumunija" nesusikūrė, tai buvo natūrali evoliucija iš studijinio projekto (ar netgi daugelio projektų), kai, po vieno disko, pavadinto „Rumunija" paviešinimo 2010 metais, prasidėjo iki šiol nesibaigiantys kvietimai koncertuoti. Prieš nuolatinių įrašinėjimų laikotarpį dar buvo ir bendrų nevaržomų grojimų Šiaulių, Palangos gatvėse ar bet kur kitur, periodas, vėl gi su tais pačiais žmonėmis. Taigi, bendros veiklos užuomazgos jau buvo 2003 metais ar net anksčiau.

M.B.: Dėl ko būtent taip pavadinote grupę ir pavadinimo reikšmė?

Rumunija: Pavadinimas „Rumunija", pagal savo nesąmoningumą, keistumą ir sąryši su laisva čigoniška dvasia, idealiai tiko grojamos muzikos apibendrinimui.

M.B.: Kokios grupės daro įtaką jūsų kūrybai?

Rumunija: Mūsų kūrybą labiausiai įtakoja ne grupės, o gyvenimas provincijose, kaimuose, bei gamtos ir provincijos žmonių gaivalinga esatis.

M.B.: Kas yra jūsų grupės muzikos bei tekstų kūrėjai?

Rumunija: Didžioji dalis grupės tekstų priklauso poetui Arūnui iš Baukų kaimo, o muzika liaudies, bei visų grupės narių po truputį.

M.B.: Ko gali tikėtis žmogus iš jūsų grupės atėjęs į "Metalinį Speigą IV"?

Rumunija: Iš mūsų grupės galima tikėtis vienintelio dalyko, tai yra: kažko netikėto. Neabejotinai, nes kiekvieną koncertą ir mums patiems būna kažkas netikėto.

M.B.: Jūsų grupės baigiamasis žodis.

Rumunija: Baigiamajam žodžiui dar tikrai ne laikas, nes dar nieko nebaigėme. Be viso ko, šis koncertas vasario 1-ją dieną bus pirmasis grupės apsilankymas Panevėžyje, kas irgi ganėtinai intriguoja. Nesusidūrusiems su mūsų muzikos apraiškomis, galiu rekomenduoti apsilankyti svetainėje rumunija.blogspot.com, kur talpinama visa mūsų diskografija, bei, laikui bėgant turėtų atsirasti ketvirtasis ir penktasis albumai, kurie jau beveik įrašyti. Alakh Akbar.
Kategorija: Šeši Šėtono Klausimai | Peržiūrų: 562 | Parašė: BlackLight | Reitingas: 0.0/0 |
Iš viso komentarų: 0

Tik prisiregistravę gali komentuoti.
[ Registration | Login ]