Klubas

Susidomėję klubu ar norintys prie jo prisijungti, rašykite E-paštu mitobrolija@gmail.com

Metalinis speigasPašnekesiai

Muzika

Kalendorius

«  Lapkritis 2013  »
SePrAnTrKtPnŠe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Paieška

Statistika


Viso prisijungusių: 1
Svečių: 1
Registruotų vartotojų: 0

Login

Sunkiosios muzikos klubas - Mito Brolija
Pirmadienis, 2021-04-12, 08:43
Sveiki Svetys
MB | Registracija | Prisijungti | RSS | Privatūs pranešimai
MB » 2013 » Lapkritis » 9 » VIDURŽIEMĮ – DOVANA ATMOSFERIŠKOS MUZIKOS GERBĖJAMS
VIDURŽIEMĮ – DOVANA ATMOSFERIŠKOS MUZIKOS GERBĖJAMS
13:24
Sinoptikams pranašaujant šalčiausią per pastarąjį šimtmetį žiemą, sausio pabaigoje Vilnių šildys „The Shelter Tour“. Iš Baltijos šalių tik Lietuvoje apsilankysianti grupė ALCEST sausio 24 dieną klube „New York“ hipnotizuos klausytojus savo muzika kartu su psichodeliniais burtininkais HEXVESSEL bei svajingaisiais THE FAUNS.

Pagrindinė turo grupė ALCEST – ypatingai atmosferiškas ir poetiškas prancūzų projektas, pažįstamas daugeliui eksperimentinės muzikos klausytojų. Multiinstrumentalistas Neige dar vaikystėje patirtus „tobulo dvasinio pasaulio“ regėjimus meistriškai derina su post-roko ir shoegaze melancholišku skambesiu. Tokia unikali muzikinė forma leidžia atsirasti daugiasluoksnėms, nežemiškoms melodijoms, kurios nukelia į šviesią, trapią bei neapčiuopiamą erdvę. Visi šie gebėjimai transliuoti žmogaus juslėmis nesuvokiamus ir žodžiais neapibūdinamus vaizdinius pelnė ALCEST ne tik vienos profesionaliausių ir pažangiausių grupių vardą, bet ir tarptautinį pripažinimą.

Kaip ir ALCEST, suomių HEXVESSEL muzika taip pat panardina į kitą pasaulį. Savo kūryboje šis septynetas neįtikėtinai sumaniai taiko genialiojo A. Einstein mintį, jog „realybė yra tik iliuzija“. Grupės muzikoje septintojo dešimtmečio pabaigos anglų folkloras ir psichodelika susipina su pagonybe ir okultizmu. Neeilinis, dažniausiai švarus vokalas kalba apie antgamtiškas paslaptis, o muzikinį raganavimą paįvairina neįprasti instrumentai, pavyzdžiui, psalteriumas ar fisharmonija. Toks derinys naikina bet kokį laiko ir realybės suvokimą, ir HEXVESSEL kūryba tampa burtais, kuriančiais paslaptingą, bet tuo pačiu spalvingą atmosferą.

„Lost Love Found“ – taip savo kūrybą apibūdina THE FAUNS. Šis britų kolektyvas įkvėpimo semiasi poezijoje, komiksuose, devyniasdešimtųjų indie muzikoje ir daugybėje kitų šaltinų. Tačiau dažniausiai grupė vadinama tiesiog shoegaze atstovais dėl neaiškaus, kiek impresionistinio vokalo bei emocionalių ir švelnių kūrinių, kuriuose tragizmas sumišęs su šviesa ir euforija. Anot penketuko, jų tikslas – priversti klausytoją išgirsti ir išgyventi siunčiamą žinutę. Taigi THE FAUNS muzika – pažadinanti, stumianti į priekį, tačiau neišleidžianti iš akių praeities.

Išskirtiniam pasirodymui Baltijos šalyse pasirinkę Vilnių, visi šie trys kolektyvai hipnotizuos publiką „New York“ klube sausio 24 d.

Bilietai

Bilietus į renginį platina VA per eBilietai sistemą (www.devilstone.net). Bilieto kaina: 60 Lt. Nuo lapkričio 5 dienos bilietus platins ir „Tiketa“. Bilietai brangs.

Daugiau informacijos: http://alcest.altevents.net

Peržiūrėta: 842 | Įdėjo: BlackLight | Reitingas: 0.0/0 |
Iš viso komentarų: 0
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti.
[ Registracija | Prisijungti ]