2009 m. birželio 6-7 d.
Šeštadienis (birželio 6 d.) 13.00 Šventės dalyvių eisena nuo apžvalgos aikštelės.
13.15 Šventės atidarymas.
13.30 Šokio ir ugnies studijos „Čiutyta" pasirodymas.
14.00 „II-ojo tarptautinio viduramžių riterių turnyro kariuomenės vado kalavijui laimėti" atidarymas.
14.15 Konkurso „Piešiu viduramžius" pradžia.
14.30 Trakų pilies brolijos „Viduramžių pasiuntiniai" šokio teatro programa. „Vox populi - paprastųjų godos ir džiaugsmai".
15.00 „II-ojo tarptautinio viduramžių riterių turnyro kariuomenės vado kalavijui laimėti" I-ojo pogrupio kovos.
15.30 Vilniaus „Lėlės" teatro spektaklis „Trys paršiukai".
16.30 „II-ojo tarptautinio viduramžių riterių turnyro kariuomenės vado kalavijui laimėti" II-ojo pogrupio kovos
17.00 Viduramžių žaidimai - rungtys žiūrovams.
17.30 „II-ojo tarptautinio viduramžių riterių turnyro kariuomenės vado kalavijui laimėti" III-ojo pogrupio kovos.
18.00 Kovingiausio žiūrovo turnyras.
18.30 „II-ojo tarptautinio viduramžių riterių turnyro kariuomenės vado kalavijui laimėti" IV-ojo pogrupio kovos
19.00 Lankininkų parodomasis turnyras.
19.30 Trakų pilies brolijos „Viduramžių pasiuntiniai" šokio teatro programa „7 Dekamerono naktys".
20.00 Riterių penketukų turnyras.
21.00 Viduramžių žaidimai - rungtys žiūrovams.
21.30 Raganų misterija.
22.00 Pilies šturmo inscenizacija.
22.30 Šokio ir ugnies studijos „Čiutyta" programa „Gabijos burtai".
22.45 Olštyno (Lenkija) pilies brolijos fakyro pasirodymas.
23.00 Trakų pilies brolijos „Viduramžių pasiuntiniai" ugnies šou „Inferno".
Sekmadienis (birželio 7 d,)
13.00 Olštyno (Lenkija) pilies riterių brolijos programa „Don Kichotas iš Lamanšos".
14.00 Viduramžių žaidimai - rungtys žiūrovams.
14.30 „II-ojo tarptautinio viduramžių riterių turnyro kariuomenės vado kalavijui laimėti" atidarymas.
14.45 „II-ojo tarptautinio viduramžių riterių turnyro kariuomenės vado kalavijui laimėti" finalinės kovos.
15.15 „II-ojo tarptautinio viduramžių riterių turnyro kariuomenės vado kalavijui laimėti" apdovanojimai.
15.30 Trakų pilies brolijos „Viduramžių pasiuntiniai" programa „Šokio istorija".
15.45 Masinės riterių kautynės.
16.00 Šokio ir ugnies studijos „Čiutyta" pasirodymas.
16.15 Jaunųjų riterių mokyklėlė.
16.30 Folkroko grupės „Atalyja" koncertas.
17.30 Šventės pabaiga
Reik nuvykt :>